HAFTA İÇİ 15:00'A KADAR AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

eSUN eBOX Lite Filament Kurutucu Kutu

Filamentleri kurutmak için tasarlanmış ekonomik bir nem alma makinesi olan eBOX Lite, stabil sıcaklığıyla filamentleri nemden, sıcaklık değişimlerinden ve tozdan korur. Nem almayı pekiştirmek için silika jel bölmelerine sahiptir. Daha hafif ve ekonomik olması için eBOX’ta bulunan hassas terazi eBOX lite’den çıkartılmıştır. eBOX’a göre %23 daha hızlı kurutma yapar. Kurutulacak filamentin türüne göre 3 farklı ayar seçeneği mevcuttur.

Havale/EFT ile sadece 904,87
Kredi kartı ile 950,11
Ürün Kodu: 10020614

Kargo Koşulları

Hafta içi saat 15:30'dan önce verilen siparişler aynı gün Aras Kargo ile kargoya verilir. Teslimat süresi bulunduğunuz şehre ve kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişebilir.

Faturalandırma

Siparişinizde verdiğiniz bilgilere dayanarak adınıza kesilen E-Arşiv ya da E-Faturanız ürünle beraber gönderilmektedir. E-Fatura mükellefi iseniz E-Fatura gönderilmekte olup diğer alıcılara E-Arşiv faturası kesilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezimize hafta içi 08:30 - 17:00, Cumartesi günleri ise 08:30 - 14:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz doğru ürünü seçmenizde size yardımcı olmak için sadece bir telefon uzağınızda. Ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için hemen şimdi arayın!

0 (324) 327 55 50